Home / Newsy / Twoja misja zaczęła się od marzeń
Twoja misja zaczęła się od marzeń

Twoja misja zaczęła się od marzeń


Jesteś osobą żadną przygód ? Masz ochotę zrobić coś szalonego, niezwykłego, dobrze się przy tym zabawić i zwiedzić ciekawe miejsca ? Projekt Survival Mission jest właśnie dla Ciebie !

Kilkanaście tysięcy kilometrów trasy, dwadzieścia państw, dwa samochody, ciężki teren i warunki niekoniecznie przypominające domowe zacisze – wszystko to składa się na dawkę niezapomnianych wrażeń emocji i adrenaliny, o których nie zapomnicie do końca życia. Już dziś zgłoś swoją chęć do udziału w tej niezapomnianej wyprawie.

Szczegóły na stronie: www.survivalmission.pl

Czytaj także:

About Kamil Hawro

avatar
Uczulony na ludzką głupotę i ignorancję, których niestety nie zawsze sam wystrzega się w swoim postępowaniu, realista, usiłujący mimo to patrzeć na otaczającą rzeczywistość z lekkim przymrużeniem oka. Student dziennikarstwa ceniący konstruktywną krytykę podpartą argumentami z których ma szansę wyciągać wnioski; wielbiciel dobrego i nieszablonowego kina, wciągającej książki i inspirującej muzyki właściwie każdego gatunku. Nadal poszukujący własnych wzorców.

Wasze komentarze

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress